Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Що таке широкоформатний друк?

Що таке широкоформатний друк?

Широкоформатний друк – це друк на рулонних матеріалах (вінілова плівка, папір, банерна тканина, сітка). Призначена для виготовлення плакатів, розтяжок та елементів більш складних конструкцій зовнішньої реклами. Друк проводиться на широкоформатних плоттерах різної ширини.

Банерна тканина, банерна сітка, самоклеюча плівка, сіті - папір

Широкоформатні плоттериГотова продукція, виконана методом широкоформатного друку, являє собою зображення, нанесене на рулонний матеріал. Далі – залежно від цілей рекламної кампанії – продукція проходить через виробничий цикл і постає перед цільовою аудиторією у вигляді рекламних щитів, афіш, вивісок, перетяжок, вітрин та інших рекламних носіїв.

Друк на оракалі

Накочення оракала

Широкоформатний друк можна умовно розділити на два напрями: для зовнішньої реклами і інтер'єрну. Як видно з визначень, розбіжності криються в області застосування виробленої продукції.

Інтер'єрна друк передбачає, що дивляться на зображення з невеликого відстані, отже, зображення може бути відносно невелика, але має бути гранично якісно, тому друк проводиться з високою роздільною здатністю (720 - 2880 точок на дюйм). Також відмінною особливістю інтер'єрної друку є відсутність специфічного запаху готової продукції, що пов'язано з особливістю технології друку. Завдяки цим відмінних властивостях інтер'єрна друк ідеально підходить для внутрішнього оформлення приміщень і виготовлення рекламних конструкцій, які планується використовувати в закритому просторі.

Інтер'єрна друк

Інтер'єрна друк використовується для виготовлення:

• елементів оформлення виставкових стендів і різних презентаційних конструкцій

• фотографій і репродукцій картин для оформлення приміщень

POS-матеріалів (плакатів, підлогової графіки, ростових фігур, мобайлов)

• шпалер, натяжних стель з різними ефектами для ексклюзивного оформлення інтер'єрів

Друк для зовнішньої реклами призначена для нанесення зображень, які повинні бути видно здалеку, їх розміри можуть досягати декількох метрів і навіть десятків метрів в ширину, отже, дрібні деталі менш важливі, тому дозвіл друку помітно нижче (150 - 360 точок на дюйм).

Наружная реклама предполагает использование рекламного носителя вне помещения, следовательно, он должен быть устойчив к воздействию агрессивной среды. Дождь, снег, перепады температуры, солнечный свет, сильный ветер, - все это может повредить носитель, потому технология широкоформатной печати для наружной рекламы предусматривает особую износостойкость продукции, что нехарактерно для интерьерной печати.

Рекламные баннеры

Широкоформатная печать, рассчитанная на размещение вне помещения, используется для:

• виготовлення перетяжок, банерів, брандмауерів, табличок, вказівників, вивісок і більш складних рекламних конструкцій

• обклеювання білбордів і транспортних засобів

• оформлення вітрин

Ркламные банери,розтяжки,вивіски,троли,штендери,вітрини

Наше виробництво обладнане плоттерами обох типів: для інтер'єрної друку і друку для зовнішнього застосування, що дозволяє нам пропонувати клієнтам широкий вибір послуг широкоформатного друку.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner