Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Мобільні стенди

Мобільні стенди

Вся інформація — доступно і наочно!

Універсальні компактні мобільні стенди та рекламні конструкції для виставок — з банера або пластику, готові або на замовлення, з використанням сучасної преси та спрощеної системи кріплень. Всі моделі поставляються з сумкою для зручного перенесення.

Переглянути каталог
Конструкції з банера і алюмінію з сумкою
Компактні та зручні конструкції з транспортувальні сумками, виготовлені в різних розмірах, за вашим бажанням можна вибрати будь-для виставок, тренінгів, курсів або презентацій. Виконані з пластика і легких алюмінієвих стрижнів, з натягнутим полотном. Х-BANNER Компактні та зручні конструкції з транспортувальні сумками, виготовлені в різних розмірах, за вашим бажанням можна вибрати будь-для виставок, тренінгів, курсів або презентацій. Виконані з пластика і легких алюмінієвих стрижнів, з натягнутим полотном. Мобільні конструкції для представницьких заходів та навчального процесу випускаються з банера ходових розмірів. Поставляються з сумкою для транспортування. Кріплення виконуються з легкого металу, який не піддається корозії. ROLL-UP Мобільні конструкції для представницьких заходів та навчального процесу випускаються з банера ходових розмірів. Поставляються з сумкою для транспортування. Кріплення виконуються з легкого металу, який не піддається корозії.

Вибрати модель

Переваги мобільних конструкцій для виставок
Висока якість матеріалів та мобільних конструкцій.
Приваблива вартість виставкового обладнання, знижки та акції.
Оперативне виконання оформленого замовлення.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Можливість залишити заявку по телефону або електронною поштою.
Цілодобова робота поліграфічного цеху, прискорює виконання будь-яких замовлень.
Відмінна якість зображень.
Широкий спектр послуг для клієнтів з різними фінансовими можливостями.
 
Виставкові мобільні стенди

Наша компанія представляє вражаючий перелік послуг з виготовлення різної поліграфії та мобільних стендів для виставок, презентаційних або публічних заходів. Наше обладнання з банера або пластику зберігає презентабельний і ефектний вигляд навіть після багаторазового використання, легко розбирається і транспортується. Купуючи моделі з сумкою для перенесення, ви отримуєте можливість у будь-який момент розгорнути конструкцію на свій розсуд!

Компанія «Марафон Принт» — завдяки нашій продукції, про вас дізнаються багато!

Вибрати вигляд стенду

 
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner