Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк

Соковиті фарби — стійке зображення надовго!

Надання послуг широкоформатного якісного друку на різноманітних носіях — на банері та плівці. Виконання замовлень для зовнішньої та внутрішньої реклами. Доступні ціни та оперативне виконання замовлень.

Переглянути послуги
Повнокольоровий друк на банері та плівці
Сольвентний друк, стійка до вологи і сонячних променів, для зовнішньої реклами фахівцями компанії може наноситися на банері, папері та полотні. Агресивний склад міцно в'їдається в основу, дозволяючи зберігати яскравість і чіткість зображення. Сольвентний друк Сольвентний друк, стійка до вологи і сонячних променів, для зовнішньої реклами фахівцями компанії може наноситися на банері, папері та полотні. Агресивний склад міцно в'їдається в основу, дозволяючи зберігати яскравість і чіткість зображення. Відмінна якість широкоформатного зображення на полотні і плівці створюється з допомогою экосольвентных чорнила. Вона призначена для приміщень і внутрішньої реклами, не піддаються впливу опадів. Екосольвентний друк Відмінна якість широкоформатного зображення на полотні і плівці створюється з допомогою экосольвентных чорнила. Вона призначена для приміщень і внутрішньої реклами, не піддаються впливу опадів. Соковитість кольору і чіткість обрисів друкованого малюнка і тексту на ПВХ забезпечують технології повнокольорового друку, застосовувані нашою компанією. Продукція виготовляється швидко, коштує недорого і прослужить вам довгий час! Уф-друк Соковитість кольору і чіткість обрисів друкованого малюнка і тексту на ПВХ забезпечують технології повнокольорового друку, застосовувані нашою компанією. Продукція виготовляється швидко, коштує недорого і прослужить вам довгий час!

Вибрати тип друку

Переваги широкоформатного друку на банері
Колосальний вибір послуг широкоформатного друку (на банері, плівці, тощо).
Демократична вартість роботи. Оперативність виконання замовлення.
Використання сучасної друкарської техніки.
Консультації і допомогу в розробці проекту.
Якісні фарби і основа.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Доступна цінова політика продукції.
Чітке дотримання вимог замовника.
Зручна форма подачі заявки — по телефону або по електронній пошті.
Можливість разового замовлення або довгострокове співробітництво.
 
Послуги друку для зовнішньої та внутрішньої реклами

Ми готові надати послуги повноцінної широкоформатного друку для внутрішньої і зовнішньої реклами. Наші фахівці в короткі терміни виготовлять малюнки і тексти різних типів реклами, розміщуючи їх на банері і плівці, паперової та сітчастої основі. Ми використовуємо сучасні чорнило і передові технології, що дозволяють зберігати яскравість і чіткість друкованої продукції тривалий час!

Компанія «Марафон Принт» — ми втілюємо найсміливіші ідеї!

Вибрати послугу

 
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner