11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

Про нас

За роки існування фірма «Марафон Принт» стала свого роду символом якісної широкоформатної поліграфії, яка виконується в найкоротші терміни і за прийнятними для кожного замовника цінами. Ставши клієнтом «Марафон Принт», Ви по достоїнству оціните якість друку зображень, виготовлених на унікальному профільному обладнанні. А широкий спектр послуг зможе задовольнити побажання навіть найвибагливішого замовника, виконавши складний і неординарний замовлення. Нашим клієнтам, за необхідності, буде надана допомога кваліфікованих співробітників компанії «Марафон Принт». Наші співробітники не тільки дадуть відповідь на профільні питання, але й проведуть консультацію по пропонованих послуг.
Ключевым видом услуг, предоставляемых  компанией «Марафон Принт», следует назвать широкоформатную печать для внешней либо интерьерной рекламы. Возможна также УФ-печать на всех видах ПВХ. А также создание изображений на всех видах продукции для оформления торговых залов. Отдельным видом деятельности нашей компании, следует назвать срочное выполнение всех типов широкоформатной печати для наружных рекламных объектов (печать на баннерах, бумаге, сетке, плёнке). Кроме того, «Марафон Принт» предлагает услуги интерьерной печати.

Дуже зручним для наших клієнтів є щоденна та цілодобове функціонування поліграфічного цеху. Оскільки це робить можливим виконання кожного замовлення згідно з чинним стандартам якості друкованих виробів і в обумовлені терміни. У разі виникнення форс-мажорних обставин, клієнта інформують попередньо, обумовлюючи всі робочі моменти. Скориставшись послугами менеджерів нашої фірми, зателефонувавши їм або зробивши запит на електронну пошту, можна отримати вичерпні відомості про стан замовлення.

У «Марафон Принт» до кожного клієнта здійснюють індивідуальний підхід, враховуючи всі його побажання, прохання, побажання щодо замовлення. Наша компанія орієнтується, як на довгострокових клієнтів, так і на разове співпрацю. А для постійних клієнтів компанією «Марафон Принт» розроблена спеціальна система знижок і пропозицій.

Інформація про компанію

Назва:
Марафон Принт
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner