Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Як працює УФ друк

Як працює УФ друк

Хоча повнокольоровий УФ друк і є інноваційним методом нанесення зображень в промислових масштабах, принцип дії у цього процесу досить простий. По суті, це всього лише різновид струминного нанесення спеціальної фарби, застывающей під впливом УФ випромінювання.

Безумовно, потрібен відповідний барвник і обладнання, оснащене лампами або світлодіодами для УФ-друку. До речі, хоча світлодіоди більш практичні і довговічні, на даний момент саме лампи набули найбільшого поширення. Це пов'язано з тим, що між чорнилом для ламп світлодіодів є деякі відмінності, і останні буває непросто знайти. Однак незалежно від джерела освітлення, ультрафіолетова друк на даний момент є найбільш довговічним і безпечним для здоров'я варіантом. Наприклад, з її допомогою можна робити елементи декору для житлових приміщень. Ультрафіолетова друк на ПВХ користується попитом не тільки для оформлення інтер'єрів, але і для виробництва широкого асортименту рекламної продукції, брендованих сувенірів і багато чого іншого. Замовити весь перелік послуг з УФ друку можна в «Марафон Принт».

 

Ультрафіолетова друк в рекламі і декорі

В інтер'єрі повнокольоровий УФ друк зустрічається досить часто. Найбільш поширені картини, видрукувані на полотні. Це може бути, як одиничне, так і модульне виріб. За допомогою УФ друку ви зможете прикрасити свої кімнати картинами відомих живописців буквально за копійки. Не варто забувати і про ультрафіолетової друку на плівках ПВХ. Сьогодні ця послуга популярна і використовується для декорування задньої сторони кухонного скляного фартуха, а також елементів оформлення ванної кімнати.

У світі реклами ультрафіолетова друк найчастіше використовується для створення мобільних і широкоформатних банерів та інших зображень для зовнішнього розміщення. Тут спрацьовують високі міцнісні характеристики барвистого шару. На відміну від інших способів, ультрафіолетова друк не боїться сонця, вологи і жирів різного походження. Крім того, саме цей спосіб нанесення зображень і логотипів застосовується для виготовлення тематичної сувенірної продукції. В цю категорію потрапляють чашки, ручки, брелки, які можна замовити в «Марафон Принт».

 

УФ друк повнокольоровий

Одним з переваг УФ друку є простота роботи з великою кількістю квітів. Відомо, що малюнки, нанесені сольвентними фарбами, часто виходять змазаними. Це відбувається тому, що не всі верстви встигають висохнути чорнила і «схопитися» один з одним. Повнокольоровий УФ друк повністю позбавлена подібних проблем. Причому матеріал основи не відіграє майже ніякої ролі. Хочете ультрафіолетову друк на ПВХ? Будь ласка. Потрібно ультрафіолетова друк на штучному камені або пенокартоне? Ніяких проблем. Головне, знайти дослідну компанію з оптимальними цінами, наприклад, це може бути «Марафон Принт».

 

Плюси ультрафіолетової друку на ПВХ

Трудно перечислить все плюсы полноцветной УФ печати. Для начала стоит упомянуть о разнообразии материалов основы. Итак, это может быть натуральное дерево или композитная древесина (ЛДСП, МДФ, пробковое покрытие), металл, мрамор и керамогранит, текстиль, как натуральный, так и синтетический, полимерные пленки, баннерные материалы, пенокартон. Не стоит забывать и о бумажных носителях, а также стекле, оргстекле и стеклоткани. Ультрафиолетовая печать на ПВХ распространена особо. Как вы видите, использовать УФ печать можно практически с любым материалом. 

Следующим плюсом ультрафиолетовой печати является комфорт в эксплуатации. Чернила для нее не забивают оборудование, не выделяют вредных веществ и не требуют предварительного смешивания с растворителем. Плюс — риск «смазывания» практически равен нолю.

Не стоит забывать и о стойкости. Изображение, нанесенное с помощью УФ печати в «Марафон Принт» демонстрирует высокий уровень устойчивости к стиранию и химическим веществам. Также не будет проблем с солнечным светом, влагой или температурными перепадами.

 

УФ печать от «Марафон Принт»

Выбирая компанию для заказа УФ печати, желательно обратить внимание на опыт и наличие собственных производственных мощностей. Сегодня многие фирмы, предлагающие изготовление баннеров и другой наружной рекламы специализируются скорее на подготовке эскизов и решении логистических задач. Лучше обратиться туда, где весь комплекс услуг полноцветной УФ печати выполняется от начала и до конца, например, в «Марафон Принт».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner