Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Післядрукарські послуги

Післядрукарські послуги

Доведемо зовнішній вигляд друкованої продукції до досконалості!

Повноцінні післядрукарські послуги: - ламінування, оздоблювальні процеси. Робота з поліграфією будь-яких форматів і рулонними матеріалами. Оперативність і чіткість виконання замовлень і недорогі ціни!

Переглянути послуги
Оздоблювальні процеси з поліграфією і рулонними матеріалами
Робота з поліграфією надає їй більш презентабельний вигляд і довговічність. Досягти успіху в цьому допоможе ламінування — гарячим або холодним способом. Оздоблювальні процеси, які проводить наша компанія, дозволяють домогтися різного ефекту — глянсового блиску або матової поверхні. Ламінування поліграфічної продукції Робота з поліграфією надає їй більш презентабельний вигляд і довговічність. Досягти успіху в цьому допоможе ламінування — гарячим або холодним способом. Оздоблювальні процеси, які проводить наша компанія, дозволяють домогтися різного ефекту — глянсового блиску або матової поверхні. Люверси — універсальний засіб, що дозволяє естетично оформити отвір в банері, скріпити невелику брошуру або не дати розірватися картці або буклетом, надеваемому на гачок вертушки. Установка люверсів Люверси — універсальний засіб, що дозволяє естетично оформити отвір в банері, скріпити невелику брошуру або не дати розірватися картці або буклетом, надеваемому на гачок вертушки. Післядрукарські послуги, що надаються нашою компанією, допомагають досягти належної привабливості і завершеності різних рулонним матеріалам, використовуваним в інформаційних цілях, рекламі або презентаціях. Якісна накочення плівки на ПВХ сприяє її довговічності і відмінного виконання основних функцій. Накочення плівки Oracal на ПВХ Післядрукарські послуги, що надаються нашою компанією, допомагають досягти належної привабливості і завершеності різних рулонним матеріалам, використовуваним в інформаційних цілях, рекламі або презентаціях. Якісна накочення плівки на ПВХ сприяє її довговічності і відмінного виконання основних функцій.

Вибрати тип послуг

Переваги післядрукарських послуг «Марафон Принт»
Консультування та допомога у виборі послуги.
Команда грамотних і відповідальних фахівців.
Чітке слідування встановленим проектом замовлення.
Застосування сучасних технологій і прийомів.
Використання високоякісного обладнання та інструментів.
Вражаючий асортимент пропозицій для клієнтів.
Неухильне дотримання строків виконання робіт.
Низькі ціни на весь спектр послуг.
Інформування про стан виконання замовлення.
Оформлення разової послуги або довгострокове співробітництво.
 
Оздоблювальні процеси з поліграфією

Наша компания не только поможет изготовить печатную продукцию, но и провести отделочные процессы с полиграфией. Различные послепечатные услуги доводят презентационные или рекламные изделия до безупречности и эффектного лоска! Мы работаем и с рулонными материалами, придавая им долговечность и стойкость к внешним воздействиям.

Компания «Марафон Принт» — высокое качество за доступную стоимость!

Выбрать услугу

 
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner