11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

Як зробити фотозону?

Як зробити фотозону?

Сьогодні нікого не здивуєш фототехнікою, практично в кожній кишені можна знайти смартфон з камерою, та й самі фотоапарати — аж ніяк не рідкість. У зв'язку з цим зросла потреба в спеціально задекорированном просторі для створення пам'ятних знімків. Інакше кажучи, росте популярність тематичної фотозоны. Спочатку бренд волл використовували на великих і значущих заходах. Наприклад, це могли бути весілля, ювілеї чи корпоративні заходи різного спрямування. Погодьтеся, фотографуючись на згадку, ми хочемо отримати гарний знімок, який прикрасить сімейний альбом, стіну офісу або робочий стіл. Однак якщо організатори не подбали про фотозоні, в якості фону ви отримаєте святковий стіл, килими, шпалери або сумну офісну обстановку. Не кращий варіант, адже такий знімок не врятують навіть самі ошатні одягу гостей. А от якісно оформлена фотозона повністю вирішить проблему. Виготовити її можна безліччю різних способів, а замовити повнокольоровий постер з будь-яким зображенням можна в «Марафон Принт».

 

Переваги фотозоны

Говорячи про основні плюси бренд воллов, варто згадати такі якості, як стильність і компактність. Фотозона збирається в лічені хвилини і так само швидко вбирається після завершення заходу. Також наявність спеціального куточка для фотографування відрізняється такими плюсами:

  • гарантовано гарними фотографіями;

  • мінімальними витратами, особливо в порівнянні з більш фундаментальним облагороджуванням об'єкта;

  • різноманітністю декоративних прийомів.

Крім того, ви не зобов'язані робити все самі. Для виготовлення об'ємних оригінальних конструкцій можна звернутися до дизайнерів і майстрів арт фотографії, а бюджетний варіант з фотодруком професійно виготовлять «Марафон Принт».

 

Різновиди фотозон

Не існує практично ніяких обмежень в дизайні фотозоны. Вона може бути оформлена абсолютно в будь-якому стилі. В якості матеріалів для виготовлення використовують метал, дерево, фанеру, грифельні дошки і багато що інше.

Умовно можна розділити святкові бренд воллы на монолітні та складові. До перших відносяться мобільні стенди і банери, які доступні в «Марафон Принт» за низькими цінами, складні ширми і каркаси під тканину чи інший матеріал. Вони гарні універсальністю. При заміні мінімуму деталей можна використовувати виріб для іншого за тематикою заходу.

Складові фотозоны являють собою колаж з паперових квітів, віял, повітряних куль і іншого. У бюджетному варіанті можна використовувати хоч кольорові паперові тарілки з відповідним по тематиці принтом. Складові фотозоны обходяться дешевше, проте можливість їх повторного використання вельми сумнівна.

Розміри фотозоны можуть бути будь-якими. Також користується популярністю так звана тантамареска. По суті, це все той же банер або фанерне полотно, проте воно не незбиране. Завдяки наявності наскрізних декорованих вікон, можна люди на знімку можуть розташовуватися не тільки перед стіною, але і за нею.

 

Плюси бренд волл від «Марафон Принт»

Якщо ідея організації фотозоны для гостей або співробітників здається привабливою і ви плануєте назавжди позбутися від нудних і не естетично привабливих знімків, рекомендуємо звернутися в «Марафон Принт». Тут ви зможете замовити фотодрук банера для бренд волла.

Для представників бізнесу як принт можна використовувати логотип або абстрактний візерунок в корпоративних кольорах. Приватні особи зазвичай вибирають щось універсальне. Продукція «Марафон Принт» відрізняється:
  • надійною конструкцією банера;

  • простотою складання і розкладання;

  • использованием высококачественных материалов для печати, благодаря чему изображения не выгорают со временем;

  • малым весом готового изделия, что позволяет использовать его для праздников на природе;

  • доступной стоимостью.

Также растет спрос на фон хромакей. Полотно такого цвета легко заменить на любой фон при минимуме познаний в компьютерном редактировании изображений. Обратите внимание, что компания «Марафон Принт» работает без выходных, как и ее производственные мощности. Поэтому, если до мероприятия остались считанные дни, а вопрос с фотозоной еще не решен — обращайтесь.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner