11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

Roll-UP Econom 80х200 см

810 грн

  • Послуга
Roll-UP Econom 80х200 см
Roll-UP Econom 80х200 смПослуга
810 грн

Компанія тимчасово не приймає замовлення

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вартість конструкції і друку банерного полотна для неї
Розмір Конструкція Банер литий, друку 720 dpi Банер литий, друку 1440 dpi
80х200 см 810 грн 205 грн 245 грн

 

Рол ап (Roll Up)

Рол ап (роллап, roll up) - розсувний мобільний стенд з механізмом автоматичного змотування в рулон інформаційного полотна.

Призначення Рол Ап стендів: для демонстрації інформаційного повідомлення на презентаціях, виставках, конференціях, в торгівлі — там, де існує необхідність привернути увагу людей, надати їм наочну інформацію про компанію, продукцію, послуги що пропонуються. Так само роллап застосовується для інформаційного сопровоздения і підтримки продажів в офісі, шоу-румі, торговому залі компанії.

Переваги Рол Ап стендів: не велику вагу, малі габарити, швидкість і зручність монтажу без застосування інструментів: час збирання стенду близько хвилини. Особливістю стенду є можливість заміни полотна необмежену кількість разів без зміни конструкції і переробки стенду.

Конструкція Рол Ап стендів. Мобільні стенди являють собою каркас, який є основою для натягу інформаційного поля - банери, плакати. Інформаційне зображення може бути нанесене на вініловому банері, на поліпропіленову плівку з наступною ламінацією. Стенд може встановлюватися на підлозі на ніжках.

Конструкція Roll Up передбачає пружинний механізм автоматичного підмотки полотна. В нормальному стані інформаційне поле скручено в рулон всередині корпусу Рол Апа (Roll Up). У зібраному стані стенд упаковується у переносну сумку-тубус. Для монтажу стенду потрібно лише потягнути за край інформаційного поля, витягнути полотно поля і закріпити плакат на стійці, за допомогою штанги (рейки) власника. Стенд Roll Up готовий до використання.

ЯК ЗАМОВИТИ ДРУК БАНЕРА І КОНСТРУКЦІЮ?

Для замовлення Вам достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, або надіславши заявку по електронній пошті. Наші фахівці із задоволенням запропонують оптимальний варіант, з урахуванням специфіки рекламної кампанії.

 

Інформація для замовлення
  • Ціна: 810 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner