11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

На що звернути увагу при виборі мобільних стендів?

На що звернути увагу при виборі мобільних стендів?

Ідея придбати один або кілька мобільних стендів для банера є виправданою, якщо ви плануєте рекламну кампанію по залученню нових клієнтів або хочете заявити про новий продукт на ринку. Однак вибір мобільного виставкового стенду не обмежується рішенням на користь конструкції «Ролл-Ап» або Х-Банер. Насправді, незалежно від того, який саме стенд ви візьмете, критичне значення має якість його виготовлення, включаючи і матеріали корпусу, шпиць тощо.

Компанія «Марафон Принт» давно займається виготовленням печаткою рекламної продукції, а також реалізацією готових конструкцій і наданням постпечатных послуг, що дає нашим співробітникам багатющий досвід у даній сфері. Про те, на що звернути увагу при виборі мобільних стендів, ви зможете дізнатися з цієї статті.

Плюси мобільних виставкових стендів

Щоб зрозуміти, яким мобільний виставковий стенд не повинен бути ні в якому разі, слід звернути увагу на основні переваги даного товару, характерні, наприклад, для продукції «Марафон Принт». Отже, головним плюсом мобільного стенду є мала вага і компактність в складеному стані. Ця конструкція спеціально розрахована на часті перевезення без використання спеціального транспорту і великих витрат робочої сили. У підсумку, ідеальний стенд для банера, як Х-Банер, так і «Ролл-Ап» без проблем перевезе навіть тендітна дівчина. Причому впоратися з цим завданням можна навіть користуючись виключно громадським транспортом.

Далі слід простота і швидкість збирання/розбирання. Немає нічого хорошого в тому, що ваш співробітник витратить 30 – 40 хвилин тільки на підготовку робочого місця. Якісний сервіс можна встановити за лічені хвилини і в будь-яких умовах.

Нарешті, стійкість всієї конструкції. Звичайно, якщо мобільний стенд хитається від сильних поривів вітру на відкритому повітрі, цього варто очікувати. А ось якщо банер норовить впасти в холі торговельно-розважального комплексу — щось сильно не так.

Таким чином, ви легко можете оцінити продукцію по цим пунктам. Хороший мобільний стенд для банера не повинен бути важким, складним в установці або слабоустойчивым.

 

 

«Ролл-Ап» або Х-Banner

Перейдемо до особливостей різних конструкцій мобільного виставкового стенду від «Марафон Принт». Як правило, використовується модель «Ролл-Ап» або Х-Банер, звана також «Павук». Перша підійде, якщо планується часто збирати і розбирати стенд, так як вона набагато зручніше для складання банера. Завдяки наявності корпусу, в який автоматично згортається полотно, повністю відсутні ризики пошкодження рекламної продукції. Також моделі Roll-Up займають менше місця.

Зате мобільні стенди Х-Banner трохи дешевше і відрізняються простотою заміни банера. Їх вибирають, якщо каркас планується використати для реклами різних продуктів.

 

Мобільні стенди для банера від «Марафон Принт»

Отже, ви визначилися з конструкцією мобільного стенду для банера. Вага, процедура складання та стійкість у вподобаної моделі Х-Банер або «Ролл-Ап» теж у повному порядку. Тепер потрібно вибрати надійного виробника, і це питання складніше, адже якість матеріалів виготовлення і рівень сервісу самої компанії на око оцінити не вийде. «Марафон Принт» рекомендує орієнтуватися на перелік якостей, характерних для нашої компанії. А саме:

  • виготовлення на власних виробничих потужностях;

  • багатий вибір друку (двостороння, ультрафіолетова, сольвентний тощо);

  • применение высококачественных материалов, от каркаса до чернил;

  • постоянное наличие запасных частей и деталей;

  • оперативное оформление и изготовление заказа;

  • выгодные программы для постоянного сотрудничества.

Последний пункт особенно интересен, ведь если вы профессионально занимаетесь рекламными кампаниями разных направленностей, вам регулярно будут нужна печать баннеров.

Воспользуйтесь этими советами, и вы гарантированно получите качественные мобильные выставочные стенды.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner