Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

На що звернути увагу при виборі мобільних стендів?

На що звернути увагу при виборі мобільних стендів?

Ідея придбати один або кілька мобільних стендів для банера є виправданою, якщо ви плануєте рекламну кампанію по залученню нових клієнтів або хочете заявити про новий продукт на ринку. Однак вибір мобільного виставкового стенду не обмежується рішенням на користь конструкції «Ролл-Ап» або Х-Банер. Насправді, незалежно від того, який саме стенд ви візьмете, критичне значення має якість його виготовлення, включаючи і матеріали корпусу, шпиць тощо.

Компанія «Марафон Принт» давно займається виготовленням печаткою рекламної продукції, а також реалізацією готових конструкцій і наданням постпечатных послуг, що дає нашим співробітникам багатющий досвід у даній сфері. Про те, на що звернути увагу при виборі мобільних стендів, ви зможете дізнатися з цієї статті.

Плюси мобільних виставкових стендів

Щоб зрозуміти, яким мобільний виставковий стенд не повинен бути ні в якому разі, слід звернути увагу на основні переваги даного товару, характерні, наприклад, для продукції «Марафон Принт». Отже, головним плюсом мобільного стенду є мала вага і компактність в складеному стані. Ця конструкція спеціально розрахована на часті перевезення без використання спеціального транспорту і великих витрат робочої сили. У підсумку, ідеальний стенд для банера, як Х-Банер, так і «Ролл-Ап» без проблем перевезе навіть тендітна дівчина. Причому впоратися з цим завданням можна навіть користуючись виключно громадським транспортом.

Далі слід простота і швидкість збирання/розбирання. Немає нічого хорошого в тому, що ваш співробітник витратить 30 – 40 хвилин тільки на підготовку робочого місця. Якісний сервіс можна встановити за лічені хвилини і в будь-яких умовах.

Нарешті, стійкість всієї конструкції. Звичайно, якщо мобільний стенд хитається від сильних поривів вітру на відкритому повітрі, цього варто очікувати. А ось якщо банер норовить впасти в холі торговельно-розважального комплексу — щось сильно не так.

Таким чином, ви легко можете оцінити продукцію по цим пунктам. Хороший мобільний стенд для банера не повинен бути важким, складним в установці або слабоустойчивым.

 

 

«Ролл-Ап» або Х-Banner

Перейдемо до особливостей різних конструкцій мобільного виставкового стенду від «Марафон Принт». Як правило, використовується модель «Ролл-Ап» або Х-Банер, звана також «Павук». Перша підійде, якщо планується часто збирати і розбирати стенд, так як вона набагато зручніше для складання банера. Завдяки наявності корпусу, в який автоматично згортається полотно, повністю відсутні ризики пошкодження рекламної продукції. Також моделі Roll-Up займають менше місця.

Зате мобільні стенди Х-Banner трохи дешевше і відрізняються простотою заміни банера. Їх вибирають, якщо каркас планується використати для реклами різних продуктів.

 

Мобільні стенди для банера від «Марафон Принт»

Отже, ви визначилися з конструкцією мобільного стенду для банера. Вага, процедура складання та стійкість у вподобаної моделі Х-Банер або «Ролл-Ап» теж у повному порядку. Тепер потрібно вибрати надійного виробника, і це питання складніше, адже якість матеріалів виготовлення і рівень сервісу самої компанії на око оцінити не вийде. «Марафон Принт» рекомендує орієнтуватися на перелік якостей, характерних для нашої компанії. А саме:

  • виготовлення на власних виробничих потужностях;

  • багатий вибір друку (двостороння, ультрафіолетова, сольвентний тощо);

  • применение высококачественных материалов, от каркаса до чернил;

  • постоянное наличие запасных частей и деталей;

  • оперативное оформление и изготовление заказа;

  • выгодные программы для постоянного сотрудничества.

Последний пункт особенно интересен, ведь если вы профессионально занимаетесь рекламными кампаниями разных направленностей, вам регулярно будут нужна печать баннеров.

Воспользуйтесь этими советами, и вы гарантированно получите качественные мобильные выставочные стенды.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner