Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Де замовити двосторонній друк на банері?

Де замовити двосторонній друк на банері?

Послуги друку на банері сьогодні надають багато компаній. Тому проблема полягає не в тому, щоб знайти виробника зовнішньої рекламної продукції, а в тому, щоб широкоформатний друк була виконана якісно. Якщо вас цікавить друк банерів вищого класу, звертайтеся до професіоналів, робота яких перевірена багатьма клієнтами. Також значення має асортимент пропонованих послуг. Приміром, в «Марафон Принт» ви зможете замовити не тільки звичайну, але й двосторонній друк на банері. Остання все частіше використовується для виготовлення рекламних розтяжок, оскільки дозволяє охопити більш широку аудиторію.

 

Особливості широкоформатного двосторонній друк на банері

 

Оскільки розтяжки, як правило, мають досить велику довжину, для нанесення інформації на них використовують широкоформатний друк. Однак особливості виробництва такого рекламного полотна цим не обмежуються.

Двостороння друк на банері зажадає спеціального матеріалу, званого «блокаут». На відміну від звичайних полотен, які використовуються в друку банерів, дана різновид має шарувату структуру. У стандартному варіанті банерне полотно має одну лицьову і одну виворітну сторону. В принципі, двосторонній друк на банері можлива і з таким матеріалом. Однак результат залишає бажати кращого. На просвіт видно обидва зображення, плюс картинка на виворітній стороні вийде менш яскравою і чіткою. Структура «блокаут» повністю вирішує проблему, оскільки складається з двох лицьових сторін, між якими прокладено спеціальний матеріал, що не пропускає світло.

В підсумку, ви отримаєте повноцінну друк на банері з двох сторін. А щоб якість послуг було на вищому рівні, бажано звернутися за печаткою банерів в «Марафон Принт».

Переваги друк на банері з двох сторін

Вибір на користь двосторонній друк на банері роблять ті, хто планує розміщувати рекламу далеко від стін і інших конструкцій. Яскравим прикладом може стати розтяжка, зафіксована поперек міської вулиці, автомобільної або пішохідної. В цьому випадку вашу друк на банері побачать всі учасники руху. Висока ефективність подібної реклами зробила її виключно популярною. Розтяжки, вироблені з допомогою широкоформатного друку, використовуються в політичної, соціальної та комерційної реклами. Як правило, така продукція характеризується яскраво вираженим контрастом кольорів і великим чітким шрифтом. За рахунок особливостей кріплення, розтяжка не розрахована на зміну місця розташування, тому слід заздалегідь продумати терміни, протягом яких інформація на ній залишиться актуальною. Друк банерів на виробничих потужностях «Марафон Принт» дозволяє виконати підготовку до рекламної компанії будь-якої спрямованості в стислі терміни, а якість гарантується на 100%.

 

Друк банерів від «Марафон Принт»

Якщо ви хочете замовити друк банерів в «Марафон Принт», досить визначитися з каналом комунікації. Подати заявку можна, як онлайн, що по достоїнству оцінять ділові люди з щільним робочим графіком, так і особисто або у телефонному режимі. Зверніть увагу, що можна просто замовити двосторонній друк на банері або надати власні ескізи різного ступеня готовності і навіть матеріал основи, якщо він у вас є.

Зверніть увагу, що для досягнення найкращого результату, необхідно використовувати сучасне обладнання та високоякісні чорнило. Тільки так можна отримати рекламну продукцію, стійку до впливу навколишнього середовища і механічних пошкоджень.

Все, що потрібно для якісного друку на банері, є в «Марафон Принт». Також надаються постдрукові послуги.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner