Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Х-БАНЕР або ROLL-UP – що вибрати?

Х-БАНЕР або ROLL-UP – що вибрати?

Сьогодні нікого не здивувати зовнішньою рекламою. Особливо цікаві з точки зору просування продукту виставкові мобільні стенди. Вони відрізняються компактністю і мінімальною ціною. Плюс — їх розташування можна змінювати, без яких би то не було зусиль. Мобільні стенди Х-Banner зустрічаються найчастіше завдяки тому, що саме ця продукція є найбільш доступною з фінансової точки зору. За рахунок особливостей конструкції, вони отримали назву " стенд «Павук». Вони складаються з банерного полотна, а також з легкої складаний конструкції, яка може бути виконана з металу або пластику. Зверніть увагу, що полотно з зображенням буде зафіксовано трохи під нахилом. Мобільні стенди Roll-Up обійдуться трохи дорожче, зате і виглядають вони краще. Плюс, стенди «Ролл-Ап» дозволяють встановити рекламне полотно під прямим кутом до поверхні підлоги, тобто, суворо вертикально. Знайти виставкові мобільні стенди високої якості можна через каталог «Марафон Принт».

 

Виставкові мобільні стенди

Основною перевагою будь-яких мобільних виставкових стендів, як Х-Банер, так і Roll-Up, є простота їхньої установки і транспортування. Всі ми бачили, як ціла бригада майстрів з драбинами та іншим обладнанням болісно збирає полотна білбордів. Щоб заявити про себе за допомогою мобільного стенду Х-Банер буде достатньо однієї людини. Причому привезти стенд «Павук» до місця установки можна хоч в громадському транспорті, а впоратися з розкладанням зможе навіть тендітна дівчина. Те ж саме і з мобільним стендом Roll-Up. Хоча обидва варіанти досить затребувані і представлені в каталозі «Марафон Принт» в різних розмірах, між конструкціями «Ролл-Ап» і «Павук» все-таки є ряд серйозних відмінностей.

 

Бюджетні мобільні стенди Х-Banner

Вартість мобільних стендів Х-Банер нижче не просто так. Дана конструкція має ряд плюсів і недоліків. До мінусів можна віднести відсутність жорсткого футляра для рекламного полотна, за рахунок чого вона може пом'ятися в процесі транспортування (слідкувати за її цілісністю доведеться тому, хто відповідає за перевезення стенду «Павук»). Також потрібно відзначити, що глибина встановленого мобільного стенду Х-Banner зазвичай дорівнює ширині полотна (плюс – мінус). Тому, якщо ви плануєте часто перевозити виставковий рекламний стенд і місця під його установку зовсім небагато, «Павук» — не кращий варіант.

К положительным качествам относится малый вес, компактность в собранном виде, максимальная легкость замены баннера. Последний пункт особенно важен, ведь именно он делает мобильный стенд Х-Banner идеальным вариантом для тех, кто планирует частую замену баннеров. Подобрать такой рекламный стенд можно в компании «Марафон Принт».

Стильные мобильные стенды Roll-Up

У мобильного стенда Roll-Up от «Марафон Принт» практически нет минусов. К недостаткам можно отнести, разве что более сложный процесс замены рекламного полотна (15 – 20 минут) да более высокую стоимость. В остальном — одни преимущества. 

Во-первых, наличие механизмов, автоматически сворачивающих баннер внутри стильного корпуса. Помять или поцарапать полотно стенда «Ролл-Ап» во время перевозки физически невозможно.

Во-вторых  — минимальная глубина конструкции в установленном виде. Конечно, она зависит от размеров баннера, однако никогда даже не приблизится к его ширине. 

Наконец, вертикальная установка полотна. Это качество делает мобильные стенды Roll-Up популярными не только для рекламы, но и в качестве современных фотозон. Более быстрая и простая установка конструкции также относится к положительным качествам.

Подводя итоги, можно сказать, что «Ролл-Ап» идеально подойдет для тех, кто редко меняет баннерное полотно, но часто перевозит выставочный мобильный стенд по разным локациям.

 

Стенды «Паук» и «Ролл-Ап» от «Марафон Принт»

Если вы ищете качественные выставочные мобильные стенды с услугами печати, обращайтесь в компанию «Марафон Принт». Тут можно приобрести как стенды Х-Banner или Roll-Up всех размеров, так и более крупные бренд воллы. 

Вообще, выбирая поставщика выставочных аксессуаров, следует обратить внимание на ассортимент, опыт и наличие собственного производства. Если компания предлагает много вариантов продукции, которую производит сама, как правило, это гарантирует выгодные условия сотрудничества и отменное качество товаров.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner