Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Довгострокова інвестиція для бізнесу — мобільний стенд

Довгострокова інвестиція для бізнесу — мобільний стенд

Розвиток бізнесу будь-якої спрямованості може здійснюватися із застосуванням різних інструментів, технологій. Ефективним способом презентації торгової марки, компанії або підприємства можуть стати мобільні стенди. Виготовлення конструкцій за індивідуальними параметрами може стати вигідною довгостроковою інвестицією, бо як вироби володіють довгим терміном експлуатації.

В якості альтернативи виробництва під замовлення можлива оренда мобільних стендів. Дана послуга може стати актуальною для різних заходів, разових акцій та інших подій. У цьому випадку клієнт може скористатися готовою конструкцією стандартного типу, не витрачаючи часу на виробництво виробу індивідуального вигляду.

 

Що вигідніше: виготовлення стенда або його оренда?

Варто зазначити, що для кожної організації питання виготовлення мобільного стенду для власного користування або періодичної оренди конструкцій залежить від ряду факторів. Виробництво виробів типу Х-БАНЕР, ROLL-UP є довгостроковою інвестицією, яка може окупитися протягом певного періоду і при грамотно організованій рекламній компанії.

Оренду мобільних стендів можна порекомендувати у таких випадках:

- відсутність досвіду участі у різних заходах. Складно спрогнозувати, який вид конструкції буде більш зручний, ефективний для конкретного продукту або послуги;
- несистематичне участь представників компанії в різних виставках, фестивалях. У цьому разі виготовлення конструкції Х-БАНЕР, ROLL-UP може виявитися недоцільною довгостроковою інвестицією, окупність якої може розтягнутися на невизначений період;
- обмежений обсяг коштів на проведення рекламної компанії, оренда в даному випадку є оптимальним рішенням.

Довгострокові інвестиції в пілотні бізнес-проекти також досить ризиковані. У таких випадках краще скористатися орендою обладнання, скоротивши первинні витрати до мінімуму. У той же час, якщо компанія організовує часті виїзні презентації, семінари, майстер-класи, то вигідніше скористатися орендою, бо як власне майно при постійному переміщенні може значно швидше зношується. Крім того, орендні послуги включають в себе також монтаж, установку обладнання, що допоможе елементарно заощадити час на підготовку локації до заходу.

 

Мобільні стенди для бізнесу — довгострокова інвестиція у його розвиток

Як видно з попередньої інформації, у ряді випадку оренда мобільних стендів дійсно більш доцільна, ніж виготовлення індивідуальних конструкцій. Варто також пам'ятати, що на певних етапах розвитку бізнесу просто не обійтися без брендованого презентаційного обладнання. Його виробництво, безперечно, стане вигідною довгостроковою інвестицією в його розвиток.

Персоналізовані конструкції типу Х-БАНЕР, ROLL-UP відразу підвищують авторитет, статус компанії, торгової марки або організації. Компанія «Марафон Принт» спеціалізується на виготовленні мобільних стендів для бізнесу, а також пропонує в оренду готові конструкції різних типів. Вироблені на замовлення вироби гарантовано стануть вигідною довгостроковою інвестицією, тому як у процесі застосовуються кращі витратні матеріали з необмеженим терміном експлуатації. Відмінні ціни, мінімальні терміни виробництва і кращі ідеї для успішної презентації бізнесу. З «Марафон Принт» вигідно всім!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner