Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Роль поліграфії в розвитку Вашого бізнесу

Роль поліграфії в розвитку Вашого бізнесу

Здавалося б, з розвитком теле-, радіо - й інтернет-реклами роль поліграфії в просуванні вашого бізнесу повинна різко знизитися. Але ні, ефективність рекламної поліграфії показує, що це один з найбільш ефективних каналів впливу на споживача. До неї належать листівки, брошури, буклети, наклейки, плакати, візитки, зовнішня реклама та ін

 

 

 

Яку роль відіграє поліграфія в розвитку вашого бізнесу?


- Знаходження клієнтів
Залучити нових клієнтів — головна мета будь-якої рекламної продукції. До такої поліграфії можна віднести листівки, флаєри, буклети, зовнішню рекламу (банери, реклама на та в транспорті, розтяжки і ін).
Основна роль такої продукції — ясна донесення інформації — що, скільки, чому це має бути цікаво людині.

- Завоювання клієнтів
Формування лояльності споживача, завоювання його довіри, утримання уваги на власному бренді. Це важливий етап у розвитку вашого бізнесу. Серед поліграфії цього типу: каталоги, плакати, афіші, листівки та ін Роль такої продукції: більш детально розповісти про пропоновані товари і послуги, показати всі достоїнства.

- Утримання і повернення старих клієнтів
Сюди відносяться «корисна» поліграфія — блокноти, планери, кубанки, щоденники, календарі, папки і багато іншого. Це може бути розміщення реклами або просто логотип вашого бізнесу. Утримання старих клієнтів — не менш важливе і складне завдання, ніж залучення нових.

Без деяких типів поліграфічної продукції, наприклад, візитки, важко уявити ведення та розвиток вашого бізнесу. Вони потрібні і при особистому брендингу.

 

Важливі аспекти використання поліграфії та зовнішньої реклами
 

  • Послуги поліграфії повинні бути якісні, неякісна поліграфія тільки зіпсує думку про бренд.
  • Якщо тематика вашого бізнесу це допускає, продукція повинна бути оригінальною — це більше привертає увагу.
  • Будь-яка поліграфія, в тому числі зовнішня реклама повинна бути виконана в стилістиці бренду, підтримувати загальну концепцію.
  • Кожен тип друкованої продукції має свою мету та завдання, тому використовуйте різні види поліграфії для комплексного підходу.
  • Зовнішня реклама в комбінації з іншого поліграфією підвищує лояльність до бренду, впізнаваність.
  • Використовуйте запам'ятовуються слогани, красиві картинки, інформацію завжди викладайте чітко.

Поліграфічної рекламою займається відділ маркетингу компанії. Залежно від обраної стратегії, розробляється комплексний підхід, що дає набагато більший ефект в розвитку бізнесу.

 

Послуги друку поліграфічної продукції


Більша частина населення планети — візуали, люди, які сприймають інформацію через зір. Зовнішня реклама, як і будь-яка інша поліграфія, впливає на цей канал. Саме тому така висока роль поліграфічної продукції в розвитку вашого бізнесу. Це одна з причин, чому друкована реклама досі не вийшла і найближчим часом не вийде з обігу.

Наша компанія надає послуги друку, у тому числі широкоформатного на ПВХ плівці. Виготовлення зображень на унікальному профільному обладнанні. Поліграфічний цех працює цілодобово і щодня, що дозволяє виконувати послуги друку в максимально стислі терміни, в тому числі виконання термінових замовлень.

«Марафон Принт» знає, наскільки важлива роль друкованої реклами в розвитку будь-якого бренду. Всі послуги надаються в чітко обумовлені терміни. За детальною інформацією щодо послуг, цінами і терміном звертайтеся до менеджерів «Марафон Принт».

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner