Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Зовнішня реклама на автомобілях — друк та порізка на плівці Oracal

Зовнішня реклама на автомобілях — друк та порізка на плівці Oracal

Автомобіль сьогодні — не тільки транспорт для пересування, але і відмінна майданчик для розміщення зовнішньої реклами. Нові технології друку зображень на плівці значно поліпшили якість зовнішньої реклами, а це значить, що така реклама стала сприйматися в рази краще і дає відмінний результат. Розглянемо плюси реклами на авто, а також особливості широкоформатного друку, різання і накочення плівки Oracal.

 

Переваги зовнішньої реклами на автомобілях


- Ціна
Вартість зовнішньої реклами на автомобілях значно нижче, ніж на статичних носіях (бігборди, щитах, розтягненнях тощо). Також відсутні витрати на оренду рекламного місця.

- Розташування
Реклама на щитах у людних місцях і в центрі обходиться досить дорого, автомобіль із зовнішньою рекламою може пересуватися по всьому місту, в тому числі і центрі — немає переплати за розташування. Крім того, якщо положення бігборда вибрано невдало, немає можливості його змінити, автомобіль може курсувати де завгодно.

- Термін реклами
Оренда рекламного місця виконується на певний період (тиждень/місяць). Після цього оренду потрібно продовжувати. Зовнішня реклама на автомобілях обмежується лише актуальністю самої реклами і часом служби плівки Oracal.

- Охоплення широкої аудиторії
Як було зазначено вище — автомобіль може переміщатися по всьому місту, завдяки чому така зовнішня реклама охоплює більшу аудиторію, яка може включати потенційних покупців.

- Реклама для пішоходів і водіїв
Реклама на автомобілі діє як на пішоходів, так і на інших водіїв. Вона працює навіть коли ви стоїте в пробці, оскільки машина в полі зору інших водіїв.

 

Особливості плівки Oracal


Реклама на автомобілях робиться за допомогою спеціальної плівки на липкій основі. Виконується широкоформатний друк, потім порізка і накочення плівки до поверхні авто. Однією з найбільш затребуваних плівок для зовнішньої реклами є Oracal.

ORACAL — це не вид плівки, як зараз багато хто вважає, що це найбільший у світі бренд, який почав першим проводити плівку такого типу і якості. Сьогодні аналоги плівки Oracal випускають різні виробники. На них також можлива широкоформатний друк, використовується для автотюнінгу та зовнішньої реклами.

Плівка Oracal має самоклеющуюся основу, може клеїтися на різні типи поверхонь і використовується з різними цілями: декор інтер'єру, зовнішня реклама, реклама на авто. Переваги плівки «Оракал»:

  • висока щільність плівки забезпечує зручність роботи з нею (не рветься, не розтягується при експлуатації);
  • якісна самоклеюча поверхню, легко клеїться і також легко видаляється, не залишаючи слідів (що важливо при рекламі на авто);
  • простота широкоформатного друку на плівці, можливість порізки будь-якого розміру і форм;
  • краї плівки практично не видно (при якісній прикатке), що дозволяє виконувати автотюнінг і створювати реалістичну рекламу на машинах;
  • плівка Oracal відмінно переносить вологість, атмосферні опади, не відклеюється;
  • не вигоряє на сонці, що робить таку плівку оптимальним варіантом для зовнішньої реклами.

 

Широкоформатний друк та порізка плівки від «Марафон Принт»

 

Наша компанія пропонує послуги широкоформатного друку, різання і накочення плівки для зовнішньої реклами. За бажанням клієнта, може бути використана оригінальна плівка Oracal або ж її більш бюджетні аналоги.

Наша виробнича база дозволяє виконувати якісну широкоформатний друк. Поліграфічний цех працює цілодобово, що дає можливість виконувати термінові замовлення. Наші фахівці також роблять порізку і прикатку плівки до поверхні авто. За деталями співпраці можна звернутися в офіс компанії, по телефону або електронною поштою на сайті.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner