Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Сучасні тенденції в світі виставкових стендів - Виставкові стенди

Сучасні тенденції в світі виставкових стендів - Виставкові стенди

Виставкові стенди — особливий інструмент рекламного впливу на покупців. Він пропонує широкі можливості для демонстрації товарів, а також формування загальної думки про бренд. Мобільні стенди можна зустріти повсюдно: на виставках, галереях, магазинах, на вулиці. Використовуються для презентації та рекламних акцій.
Перед замовленням мобільного стенду, потрібно визначитися з місцем розташування, композиційним рішенням, розмірами, оформленням, виставкової програмою, технічним оснащенням. Сучасні тенденції в світі стендів поділяє їх на класичні, кутові, лінійні, відкриті острови, півострови. Можуть також бути відкритими, закритими і напіввідкритими.

 

Традиції та сучасні тенденції в світі виставкових стендів
 

Грамотно оформлений стенд вирішує проблему позиціонування товару не тільки в рамках конкретної виставки, але і в цілому на ринку. Виставковий стенд допомагає справити потрібне позитивне враження на клієнтів. Це невід'ємна складова бізнесу.
- Оригінальність
Одна з сучасних тенденцій — створення незвичайних виставкових стендів, презентацій і рекламних акцій. Вони привертають увагу своїм дизайном, формою. Адже одна з основних задач як раз і є — привернути увагу відвідувача. Однак тут є підводний камінь: у гонитві за креативними рішеннями, не втратьте обличчя своєї торгової марки.

- Дизайн в стилі компанії
Важко назвати такий підхід новим в світі мобільних стендів, однак про нього раз за разом продовжують забувати. Брендинг — найважливіший аспект у просуванні компанії, її впізнаваності і розвитку лояльності людини. Виставковий стенд для презентацій, рекламних акцій в обов'язковому порядку повинен бути оформлений у загальному дизайні компанії. Якщо ви продаєте етнічні речі/іграшки/посуд, то стенд повинен бути виконаний в етнічному стилі і так далі.

- Підсвічування
Для презентацій і рекламних акцій світ має не менше значення, ніж загальний дизайн і сам товар. Він може вигідно підкреслити представлену експозицію. При розробці сучасних стендів, дане питання також враховується.

- Конструкція
Одна з сучасних тенденцій у світі стендів — модульні конструкції. Це збірно-розбірні мобільні стенди, які легко транспортуються, не займають багато місця. Такі мобільні конструкції легко перевозити по різних виставках і ярмарках, демонструючи свої товари.
На противагу быстроразборным конструкцій, не менш популярні монолітні, розроблені виставкові стенди, виконані за унікальними проектами, з використанням складних проектувальних рішень. Можуть виготовлятися з пластику, металу, дерева та інших матеріалів. Зазвичай вимагають значного часу на складання, але виглядають глобально і переконливо.

 

Мобільні стенди для презентацій товарів та рекламних акцій


При проектуванні мобільних виставкових стендів особливу увагу приділіть вітрині. Ще одна сучасна тенденція і дієвий інструмент. Зверніть увагу, нехай вітрина зацікавить ніж-то незвичайним. Поки людина зупиниться і буде розглядати її, консультант може підійти і запропонувати свої товари. Або навіть при відсутності консультанта, цікава вітрина може спонукати звернути увагу на рекламну акцію або товар для презентації.

Мультимедіа — відмінний помічник в сучасному світі. Тенденція використання сучасних технологій, екранів набирає популярність, а за кордоном використовується давно і активно.

Наша компанія займається створенням мобільних виставкових стендів, ми можемо втілити в життя самі незвичайні ідеї клієнта, слідуючи сучасним тенденціям світу в оформленні та оснащенні. Менеджери проведуть кваліфіковану консультації. І дадуть рекомендації з підготовки стендів, рекламних презентацій та акцій.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner