11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

Великий термін служби поліграфії - ламінація і накочення плівки

Якщо ви працюєте з зовнішньою рекламою, то знаєте, як складно підтримувати первозданне якість картинки протягом тривалого часу. Стенди і зображення постійно піддаються шкідливому впливу різних факторів зовнішнього середовища (ультрафіолетових променів, підвищеної вологості, перепадів тиску і температур) і механічних пошкоджень (ударів, подряпин, забруднень). Після декількох злив чи снігопадів, білборд вже не виглядає таким яскравим і красивим, як у перший день. Як же вирішити таку проблему? Для того, щоб зробити строк служби поліграфії великим, фахівці рекомендують попередньо обробляти рекламні матеріали з допомогою ламінації і накочення плівки. Такі способи обробки підходять і для глянцевою, і для матовою друку, вони стануть надійним щитом, який захистить вашу продукцію від агресивного зовнішнього середовища.

 

Якісна гаряча і холодна ламінація зображень

 

Поряд з якісною закатане зображень для більшого терміну служби поліграфії використовується також гаряча і холодна ламінація. Перший тип обробки є найбільш поширеним. Він гарантує дбайливе ставлення до зображення, збереження яскравості кольору і чіткості ліній. Крім того, така ламінація обійдеться вам значно дешевше, адже обладнання для проведення таких маніпуляцій можна придбати за доступною і демократичною ціною.

Під час холодної ламінації на поліграфічну продукцію наносять спеціальну захисну плівку, яка містить шар клею на внутрішній частині. Фіксують покриття за допомогою впливу високого тиску. Таким чином, ви зможете використовувати банери та плакати відразу після закінчення друку. Крім того, захисний шар не буде скручуватися або як-небудь по-іншому втрачати свою форму.

В то же время, не менее популярной является и горячая ламинация. В ходе такого способа обработки клеевой слой пленки будет активироваться при воздействии высоких температур на горячих валах, после чего пройдет фиксация на изображении под большим давлением. Отметим, для такой ламинации подойдут далеко не все пленки. В то же время, благодаря обработке изображение становится более плотным и выносливым, жестким и способным превосходно держать форму.

 

Прикатка пленки для большего срока службы полиграфии

 

Еще одним крайне популярным методом защиты изображений от внешних факторов является прикатка пленки для большего срока службы полиграфии. С ее помощью вы сможете нанести напечатанное изображение на жесткую поверхность. Таким образом, вы сможете создавать действительно эффектные и красивые постеры на жесткой основе. Для того, чтобы выполнить прикатку пленки для большего срока службы полиграфии, необходимо сначала произвести печать изображения на самоклеющуюся пленку, а потом при помощи ламинатора выполнить нанесение на основу. В качестве базы для такого процесса можно использовать разнообразные материалы: белый ПВХ-пластик, пенокартон, сотовый поликарбонат.

Благодаря прикатке пленки вы сможете не только сделать срок службы полиграфии большим, но и обеспечить полноценное сохранение яркости цвета и оттенков. Красивая, эффектная и заметная реклама точно не оставит равнодушной вашу целевую аудиторию.

После специализированной обработки изображение не будет терять насыщенность оттенков, форму и четкость линий даже по прошествии длительного периода времени.

Для більшого терміну служби поліграфії використовуйте якісну ламінацію і прикатку плівки — результат вас не розчарує!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner