Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Самоклеюча плівка Oracal - втілення Ваших ідей брендингу

У наші дні, коли реклама заповнює всі шпарки і простору, не можна дозволити собі традиційний підхід до впізнаваності бренду. Щоб ваш товар був дійсно популярний серед покупців, а ви могли бути спокійними за свою прибуток, фахівці рекомендують використовувати нестандартні ходи і технології. Відмінним помічником у цій справі стане якісна, надійна і практична у використанні самоклеюча плівка Oracal — справжнє втілення ідей для брендингу. Такий матеріал для широкоформатного друку відкриває перед вами чудові можливості. Він може бути виконаний у будь-якому потрібному вам кольорі, а також залишається відкритим для різноманітного оформлення і нестандартних дизайнерських рішень. Важливо відзначити, що самоклеюча плівка Oracal є найбільш практичним і зручним варіантом для оформлення різних транспортних засобів. Дані матеріали для широкоформатного друку відмінно витримують вплив факторів зовнішнього середовища, не вигоряють на сонці і не втрачають яскравості під впливом води і перепадів температур. Вони стануть відмінним варіантом для втілення ідей брендингу!

 

Особливості та переваги самоклеющейся плівки Oracal

 

Якісна, красива і надійна самоклеюча плівка Oracal наділена цілим рядом важливих переваг та позитивних якостей. Такі матеріали для широкоформатного друку мають у своїй основі міцну плівку ПВХ, яка наділена одночасно міцністю і пластичністю. В якості підкладки найчастіше використовують силіконізоване папір. Крім того, лицьову сторону уважно обробляють спеціальним лаковим покриттям, що стало запорукою довговічності матеріалу. Зображення буде залишатися яскравим і чітким протягом тривалого періоду часу, що відкриває прекрасні горизонти для втілення ідей брендингу. Не можна також не відзначити, що ви можете з легкістю видалити плівку без будь-яких слідів на поверхні, незалежно від того, як довго ви її використовували.

Також вибираючи самоклеющуюся плівку Oracal, ви зможете відкрити для себе нові можливості. Матеріал для широкоформатного друку може мати матову і глянсову поверхню, а також бути виконаним в будь-якому вподобаному вам кольорі.

 

Материалы для широкоформатной печати — идеальное воплощение идей брендинга

 

Для наиболее точного и эффективного воплощения идей брендинга следует использовать отменную самоклеющуюся пленку Oracal. Ее можно применять как для краткосрочной, так и долгосрочной наружной рекламы, вы можете самостоятельно регулировать время. Кроме того, с течением месяцев изображение не потеряет своих первоначальных свойств, оно сохранит насыщенность цвета и яркость. Такие материалы для широкоформатной печати без проблем выдерживают широчайший диапазон температур (от -40°C до +80°C). Для воплощения идей брендинга вы сможете использовать также трафаретную и офсетную печать, а также печать в плоттере. Стойкая, выносливая и надежная, пленка без проблем выдержит влияние различных химических моющих средств, масел, растворов солей и кислот.

Также важно отметить отличные рекламные свойства таких материалов — изображение превосходно бросается в глаза, поэтому не обратить на него внимание просто невозможно. Именно поэтому он заслужил такую популярность и настоящее доверие покупателей во всем мире.

Не можете знайти ідеальний варіант для втілення ідей брендингу? Тоді відмінна самоклеюча плівка Oracal ідеально вам підійде! Не втрачайте часу дарма — замовляйте чудовий матеріал для широкоформатного друку вже сьогодні!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner