Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Рекламні та виставкові стенди для Вашого бізнесу

Компанія «Марафон-Принт» є передовим підприємством, що поставляють максимально повний асортимент поліграфічних послуг. Наші фахівці з многогодовым досвідом роботи здійснюють розробку, а також виробництво високоякісних рекламних та виставкових стендів. Виготовлення презентаційних конструкцій може проводитися як за нашими макетів, так і з індивідуальним дизайном, який обговорюється з замовником. Наша продукція стане надійним помічником для вашого бізнесу, дозволяючи значно підвищити ефективність рекламних і презентаційних заходів.

 

Види пропонованих конструкцій

 

В даний момент наша компанія надає можливість виробництва наступних видів рекламних та виставкових стендів для вашого бізнесу:

 • Х-банери;
 • L-банери;
 • банери типу roll-up;
 • конструкції на основі профілю Joker і т. д.

Багаторічний досвід наших фахівців і наявність передового виробничого устаткування дозволяють нам виконувати виготовлення конструкцій з індивідуальним дизайном, який дозволить максимально ефективно надати цільової аудиторії інформацію про свою продукцію чи послуги. Співпраця з нами дозволить вам значно заощадити час і кошти на пошук оптимальних носіїв для власних рекламних матеріалів.

 

Переваги виготовлення стендів у нас

 

Выставочные и рекламные стенды для вашего бизнеса, которые предлагает наша компания, отличаются максимально высоким качеством изготовления, длительным сроком эксплуатации, а также весьма демократичной стоимостью, что позволяет нам создать одно из самых выгодных предложений на рынке полиграфических услуг. Их преимуществами являются:

 • возможность изготовления конструкций с индивидуальным дизайном;
 • использование легких и высокопрочных материалов, обеспечивающих максимальное удобство эксплуатации оборудования;
 • всі пропоновані вироби мають максимально просту конструкцію, яка дозволяє проводити установку і демонтаж рекламних та виставкових стендів для вашого бізнесу в мінімальні терміни і без залучення спеціально підготовлених співробітників;
 • низька вартість виготовлення, що дозволяє максимально підвищити ефективність виставкових конструкцій з індивідуальним дизайном.

 

Процес виробництва конструкцій з індивідуальним дизайном

 

Если необходимо приобрести готовые рекламные и выставочные стенды для вашего бизнеса, или же заказать изготовление конструкций с индивидуальным дизайном, наши квалифицированные специалисты всегда с радостью помогут в этом. Сотрудничая с нами, вы получаете следующие неоспоримые преимущества:

 • индивидуальный подбор оптимального типа конструкции, исходя из потребностей клиента и его финансовых возможностей;
 • создание индивидуального дизайна, выделяющегося среди всевозможных аналогичных изделий конкурентов;
 • використання високоякісних витратних матеріалів та сертифікованого обладнання, що дозволяє отримати обладнання найвищої якості;
 • можливість виконання замовлень за короткий проміжок часу.

Компанія «Марафон-Принт» — ваш надійний партнер в справі виготовлення якісних рекламних та інформаційних матеріалів. Звертайтеся!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner