Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Картина, надрукована на полотні – універсальний подарунок

Якщо вам необхідно зробити по-справжньому унікальний, креативний і яскравий подарунок для друга, родича, співробітника або будь-якого іншого людини, відмінним вибором стане картина, надрукована на полотні. Широкі можливості сучасної поліграфії дозволяють виконати високоточні репродукції картин відомих художників, рідкісних постерів улюблених музичних виконавців або акторів. Такий подарунок не тільки є яскравим і приносить позитивні емоції, він також є досить універсальним рішенням, оскільки однаково добре підходить як для чоловіків, так і для жінок.

Надрукована на полотні картина — це відносно нова, але вже встигла завоювати значну популярність тенденція в оформленні інтер'єру, що свідчить про добрий смак свого власника. Це робить репродукції відомих картин, постерів, або ж надруковані на полотні яскраві та запам'ятовуються фотографії універсальним подарунком для захоплених мистецтвом або просто володіють гарним смаком чоловіків і жінок.

Технологія виробництва таких виробів полягає в нанесенні на спеціальний полотно необхідного зображення, з подальшою натяжкою полотна на підрамник необхідного розміру. У ряді випадків може виконуватися додатковий захист зображення спеціальним лаковим покриттям, яке дозволяє значно продовжити термін експлуатації виробу.

 

Матеріали для виготовлення репродукцій і постерів

 

Для виготовлення такого універсальний подарунок для чоловіків і жінок, як надрукована на полотні картина (репродукція, афішу, фото), використовуються різні види полотен. До них пред'являється декілька основних вимог:

  • полотно повинно бути щільним, щоб забезпечити достатню міцність і якість нанесення фарб;
  • полотно повинен володіти хорошою еластичністю, щоб виключити можливість його пошкодження при натягуванні на підрамник;
  • матеріал полотна повинен швидко вбирати барви і не менш швидко висихати. Це необхідно для досягнення кращої якості зображення.

Якщо ви хочете зробити оригінальний універсальний подарунок для чоловіків і жінок у вигляді надрукованої на полотні репродукції картини, постери або фото, необхідно віддати перевагу виробам, виконаним на натуральних бавовняних або лляних полотнах, на які для кращої якості зображення наноситься фотослой або шар полівінілхлориду.

 

Види фарб для друкованих картин

 

Вибираючи універсальний подарунок для чоловіків і жінок у вигляді надрукованої на полотні репродукції картини, постери або фото, необхідно також звертати увагу на вид фарб, який буде використаний для їх виготовлення:

  • сольвентні чорнила — мають низьку собівартість, проте містять деяку кількість шкідливих для здоров'я людини і навколишнього середовища речовин. Втім, величина їх змісту не дозволяє завдати людському організму значної шкоди. Перевагою таких чорнила є вкрай висока довговічність і стійкість до зовнішніх впливів. Недолік — відсутність можливості друкувати зображення з високою точністю;
  • водорозчинні чорнила — дозволяють створювати високоточні зображення, які при правильному догляді здатні дуже тривалий час не втрачати своїх властивостей. Основним недоліком є те, що такі фарби легко змиваються водою;
  • пігментні чорнило — забезпечують найбільш високу якість друку і стійкість зображення до зовнішніх впливів. Відповідно, володіють найвищою вартістю.

Подарунок для чоловіків і жінок

 

Картина, надрукована на полотні — це відмінний універсальний подарунок для чоловіків і жінок будь-якого віку. Використовуючи сучасні технології, вдається отримати дивно точні репродукції картин відомих майстрів, барвисті постери і фото. Дізнатися більше про цю послугу ви завжди можете, зв'язавшись з нашими фахівцями зручним для вас способом.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner