Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Перелік післядрукарських послуг компанії Марафон-Принт

Компанія «Марафон-Принт», крім виробництва широкого спектру поліграфічної продукції, також надає перелік післядрукарських послуг, орієнтованих на цільову додаткову обробку випускаються матеріалів для надання їм певних додаткових характеристик, або ж підготовку рекламних матеріалів до установки на спеціалізовані носії. У цей комплекс включені наступні технічні операції: ламінування поліграфічної продукції, накочення самоклеющейся плівки до ПВХ-носія, пропайка банерів та інших подібних продуктів, а також установка люверсів на рекламні матеріали.

 

Переваги післядрукарських послуг з поліграфічною продукцією: перелік

 

Пропонований у компанії «Марафон-Принт» перелік післядрукарських послуг з поліграфічною продукцією виділяється серед інших подібних пропозицій інших підприємств наступними відмінними рисами:

  • всі операції (ламінація, накочення плівки тощо) виконуються на сучасному професійному обладнанні;
  • перед твором замовлення клієнт може отримати повну і детальну консультацію про послуги, а також з допомогою наших спеціалістів підібрати найбільш вигідний варіант вирішення свого питання;
  • весь перелік післядрукарських послуг з поліграфічною продукцією від компанії «Марафон-Принт» виконується компетентними співробітниками з точним дотриманням встановленого проекту замовлення;
  • всі операції по ламінації, прикатке плівки і т. д. виконуються в точно встановлені терміни;
  • найдемократичніші ціни на вітчизняному ринку поліграфічних послуг;
  • можливість виконання як разових проектів, так і довгострокове співробітництво.

 

Ламінація і накочення плівки від компанії «Марафон-Принт»

 

Ми виконуємо операції з холодною і гарячою ламінації різних типів поліграфічної продукції. З її допомогою можна значно підвищити стійкість зображень до механічних пошкоджень, а також впливу атмосферних опадів і змін температури.

Холодний тип передбачає нанесення захисного покриття за допомогою тонкого шару клейового складу. Виконується на спеціалізованому сучасному обладнанні. Гаряче ламінування відбувається шляхом термічного впливу на захисну плівку і оброблюваний продукт.
Накочення плівки — одна з переліку післядрукарських послуг з поліграфічною продукцією від компанії «Марафон-Принт». Включає в себе нанесення плівки Oracal на ПВХ-носії завтовшки 3 або 5 мм. В результаті виходить довговічне і якісне зображення, стійке до впливу навколишнього середовища.

 

Установка люверсів

 

Включає встановлення люверсів для кріплення банерів, що найсприятливішим чином позначається на їх зносостійкості і тривалості експлуатації. Вони можуть бути встановлені як по всьому периметру виробу, так і на заданих ділянках.
Зробивши замовлення на одну з переліку післядрукарських послуг з поліграфічною продукцією від компанії «Марафон-Принт», ви можете бути впевнені в тому, що всі операції (ламінація, прокатка плівки і т. д.) будуть виконані якісно і в строк. Для замовлення послуги необхідно звернутись до нас через форму на сайті, або по телефону.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner