11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

Фото-панно і модульні картини як частина інтер'єру

При створенні дизайну придумано чимало методів привнести унікальність, оживити і зробити завершеним інтер'єр будь-якого приміщення. Одним із таких способів, який отримав широку популярність останнім часом, є прикраса кімнати за допомогою фото-панно і модульних картин. Їх використання як частини інтер'єру дозволяє перетворити існуючий дизайн, подарувавши йому нові яскраві відтінки.

Дане дизайнерське рішення являє собою картину, виконану з окремих сегментів на різних носіях (полотнах), які при з'єднанні утворять єдине творіння. Вони можуть бути розташовані мозаїкою (тобто, підігнаними один до одного), або ж вільно, формуючи унікальну абстрактну композицію. Виготовлення фото-панно і модульних картин проводиться методом широкоформатного друку на полотні.

 

Перше виготовлення та друк

 

Виготовлення перших панно і модульних картин почалося ще в далекому Середньовіччі, коли практично у всіх храмах як частина інтер'єру існували виконані в трьох частинах зображення, що ілюструють життя і діяння святих. Такі картини були розміщені поруч один з одним, і не розділялися.

З приходом сучасних технологій і повернення моди на таке рішення дизайну, виготовлення панно і модульних картин вийшло на новий рівень. Сьогодні для цих цілей використовується друк на полотні, що дозволяє створювати приголомшливі фото-панно, які як частина інтер'єру виглядають гармонійно і до місця.

 

Як частина інтер'єру: фото-панно і картини модульні

 

В дизайні житлових приміщень і офісів в основному використовуються три основних типи фото-панно і модульних картин, що виготовляються за допомогою друку на полотні:

  • диптих — зображення, виконане у двох частинах;
  • триптих — складається з трьох частин;
  • квадратиплит — малюнок на полотні в чотирьох частинах;
  • поліптих — сюжет, виконаний печаткою на полотні з п'яти і більше компонентів.

Головний загальний елемент усіх представлених типів зображень — відсутність рамок, що створює унікальний ефект розділеності, а картина виглядає єдиним цілим.

 

Поради щодо вибору друкованих на полотні виробів

 

При виборі модульних картин і фото-панно, які будуть використовуватися як частина інтер'єру, або ж при виготовленні унікальних малюнків з допомогою друку на полотні, необхідно враховувати деякі основні рекомендації, щоб зображення ідеально вписалися в дизайн приміщення:

  • колірна гамма малюнка повинна гармоніювати не з загальним фоном кімнати, а її окремими акцентами;
  • такі вироби ідеально підійдуть як для класичного, так і для сучасного інтер'єру;
  • абстрактні візерунки, як частина інтер'єру, будуть виглядати більш гармонійно в поєднанні з сучасними стилями, а різного роду пейзажі та інше — стануть відмінним доповненням класичного інтер'єру.

Дотримуючись ці прості рекомендації, можна досить вдало вибрати панно, підходять до дизайну будь-якої кімнати з нашого онлайн-каталогу, або ж замовити виготовлення власної унікальної композиції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner