Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Виготовлення бренд воллов та мобільних конструкцій для заходів

Виготовлення бренд воллов та мобільних конструкцій для заходів

Хорошим тоном при проведенні масштабних заходів, презентацій і виставок зараз вважається використання бренд воллов. Замовивши виготовлення бренд волла один раз, ви зможете легко розібрати мобільний конструкцію після заходу і зберігати в складеному вигляді до наступного разу, коли він вам знадобиться.

 

Що таке бренд волл?

 

Бренд волл або прес волл — це масштабна друкована конструкція, що складається з мобільного несучої конструкції — рами і великого рекламного банера. Бренд воллом вважається банер, розміром від 2,5 на 2 метри. На відміну від банерів, бренд воллы більше грають представницьку функцію, ніж інформаційну. Найчастіше бренд воллы служать «правильним» фоном для фото на презентаціях, виставках чи інших заходах, передаючи інформацію про захід. Мобільні бренд воллы так само гарні на весіллях та днях народження — бренд волл в тематиці свята допоможе зберегти атмосферу цього дня і є одним з найбільш доступних варіантів оформлення фотозоны.

 

Як вибрати бренд волл для презентації, виставки, великого заходу?

 

Вибираючи і замовляючи виготовлення бренд волла, врахуйте наступні моменти.

  • Розмір приміщення, в якому проходитиме захід, презентація або виставка. Для величезного концертного залу бренд волл розміром 2 на 2,5 метри буде виглядати дрібно і скромно, як і навпаки — для невеликого холу виставки або презентації немає необхідності у величезному бренд волле.
  • Якість друку. Якщо бренд волл буде перебувати в безпосередній близькості від людей, не економте на якості друку. Розмиті бренди і логотипи на банері на додадуть вам привабливості. І навпаки — якщо бренд волл буде служити фоном заходи, наприклад, закривати задник сцени, так що до нього буде 3-5 метрів, за виготовлення банера високої якості можна не переплачувати.
  • Высота. Выбираете бренд волл как фон для фото? Средний рост участников мероприятия будет около 2 метров, так что если бренд волл у вас такой же высоты, в объектив будет попадать рама конструкции — в производстве бренд волла без нее не обойтись, что выглядит не очень красиво. Выбирайте бренд волл высотой 2,5 метра и этот вопрос будет решен.
  • Качество ткани для баннера. Ваше мероприятие, выставка или презентация проходят один раз или имеют повторяющийся характер? Если бренд волл будет стоять в помещении в стороне от людей, прикрывая, например, неказистую стену, можно выбрать для производства самую тонкую ткань для баннера. Если же вы планируете использовать бренд волл не один раз или установить его на открытом воздухе — выбирайте ткань поплотнее, тогда при малейшем дуновении ветерка вам не придется переживать за его целостность.

 

Изготовление мобильных конструкций и производство бренд воллов

 

Виготовлення мобільних конструкцій та виробництво бренд воллов дуже популярне зараз, тому на ринку виробників бренд воллов багато неякісних пропозицій. Вибираючи, у кого замовити та виготовити бренд волл для своєї виставки або презентації, зверніть увагу на конструкцію, яку вам запропонують. Якісний бренд волл виготовлений максимально акуратно і красиво. У виробництві мобільного конструкції використовуються хромовані труби, максимально відзеркалюють світло і тому непомітні. Сама конструкція легко розбирається і збирається не тільки виробником, але і вашими співробітниками. ідеально, коли ціна за банер і за конструкцію вказана окремо — так ви можете орієнтуватися, що скільки коштує і в скільки вам обійдеться заміна банера на бренд волле для іншого заходу.
Замовляйте виготовлення бренд воллов у професіоналів!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner