Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Обладнання

Обладнання

Зокрема для створення друку для інтер'єру, фотошпалер, друк на полотнах застосовується принтер Epson Stylus pro GS6000. Його можуть застосовувати і для створення зовнішньої реклами або оформлення точок для продажу, створюючи зображення з роздільною здатністю 1440 dpj. Даний принтер характеризується високою швидкістю друку до 35 м2/годину.

Epson Stylus pro GS6000

Наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги друку на самоклеючій плівці типу оракал або ритрама, які здійснюються за допомогою принтера Mimaki JV33. Даний прилад дозволяє наносити зображення на поверхню шириною до 1,6 м. Отримується якість зображення – 720 dpi. Виконувана швидкість дорівнює 17,5 м2 за годину. На цьому приладі можна наносити малюнок на паперову поверхню, полотна і банери. Крім того, принтер володіє функцією безперервного друку, здійснюючи заміну чорнила автоматично.

Mimaki JV33

При необхідності виконати друк на банерах шириною понад 3 м нашими фахівцями використовується принтер широкоформатного типу Infiniti FY-3206S, Neo Fenix. Даний прилад дозволяє отримувати зображення з роздільною здатністю від 480 до 720 dpj. Швидкість роботи його дорівнює 53 м2 на годину.

Infiniti FY-3206S

Якщо ж необхідно здійснити друк банерів до 5 м в ширину, то для цього наш цех укомплектований принтером широкоформатного типу Scitex Grand JET s3. Він дозволяє отримувати зображення з роздільною здатністю від 480 до 560 dpj. Примітно, що таких плотерів, точніше з такою шириною, на території нашої країни нараховується близько 7.

Scitex Grand JET s3

Компанія «Марафон Принт» пропонує послуги УФ-друк на ПВХ, що можливо завдяки наявності принтера VUTEK QS 3200 с шириной рабочего стола 3х2м. С помощью этого прибора можно наносить изображения на пластиковые, деревянные, стеклянные, металлические и прочие твёрдые поверхности. Рисунок получается с качеством от 720 до 1440 dpj. Отличительная особенность данного принтера в том, что он не деформирует материал в процессе нанесения краски. Кроме того, он экологически безопасен, поскольку оснащен LED-технологиями нанесения красок. Он позволяет существенно увеличить производительность, ведь обладает автоматической системой для подачи обрабатываемого материала.

VUTEK QS 3200

Ламінування поліграфічної продукції проводиться з допомогою «холодного ламінатора»KALA STARTER 160 1,60 m. Ламінування або ламінація являє собою прикочування спеціальної плівки на запечатываемое виріб, в результаті чого воно стає стійким до механічного пошкодження, охороняється від бруду і стирання. Крім захисних властивостей ламінування надає і зберігає тривалий період привабливий вигляд виробу, тому воно затребуване при створенні різних видів поліграфічної і рекламної продукції.

та нанесення фарб. Він дозволяє істотно збільшити продуктивність, адже має автоматичною системою для подачі оброблюваного матеріалу.

KALA STARTER 160 1,60 m

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner