Кошик
11 відгуків
+380 (95) 145-69-84
Марафон Принт

Вимоги до макету

Вимоги до макету

Передбачається, що всі оригінал-макети підготовлені з урахуванням даних технічних вимог і не вимагають жодних правок. Звертаємо вашу увагу, що макети, які не відповідають технічним вимогам, можуть призвести до браку в процесі друку і післядрукарської обробки. Відділ додрукарської підготовки проводить перевірку макетів на відповідність технічним вимогам, але не гарантує виявлення всіх помилок і невідповідностей. Відділ додрукарської підготовки повідомляє про виявлені помилки та дає рекомендації щодо їх усунення. В окремих випадках можлива доробка макету до відповідності технічним вимогам, строки і вартість доопрацювання обговорюються окремо.

Макет повинен бути виконаний у AdobePhotoshop, формату*.TIF. Векторні елементи, включаючи шрифти, необхідно конвертувати в криві, а колірну палітру – режим CMYK/8 bit. Чорний колір – складової: K – 100 %, Y – 60%, M – 60 %, С — 60 %. Макети повинні бути реальних розмірів (1:1). Максимальна роздільна здатність растрових елементів оригінал-макетів для інтер'єрної реклами – не більше 150 dpi. Рекомендований діапазон – 75...100 dpi. Просимо звернути вашу увагу на те, що альфа-канал необхідно прибрати, а всі верстви – звести. При збереженні макетів *. TIF формату не рекомендується використовувати стиснення. Після того, як інформація збережеться, можна застосувати будь-архіватор ( WinRAR, WinZip, 7z). Це дозволить істотно скоротити розмір вихідного файлу.

Всі вхідні файли необхідно підписувати, вказувати назву матеріалу на якому буде друкуватись замовлення, точна кількість, описувати після друкарську обробку(кількість люверсів і відстань між ними, подвороты, пропайка, обрізання по контуру, ламінація вироби).

У ВАС ВИНИКЛА ЗАПИТАННЯ?

Вам достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, або надіславши заявку по електронній пошті. Наші фахівці із задоволенням запропонують оптимальний варіант, з урахуванням специфіки рекламної кампанії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner