11 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Марафон Принт

Післядрукована обробка банерів

Післядрукована обробка банерів

Післядрукована підготовка, найважливіший технологічний процес широкоформатного друку. Для кріплення банера потрібна додаткова обробка – підворот (кишеню) або набивання люверсів.

Люверси встановлюються по периметру банера для його кріплення. На етапі додрукарської підготовки, враховуючи розміри банера і можливі вітрові навантаження, фахівці нашої компанії розраховують кількість і діаметр люверсів. Люверси на банер встановлюються в трьох варіантах: з підворотом, з пропайкой підвороту, в один шар.

Для виготовлення брандмауерів і величезних банерів, які перевищують ширину друку використовують технологію спайки. Спайка банерів здійснюється гарячим повітрям, який розплавляє ПВХ покриття з'єднуються частин в одне ціле. Шви виходять акуратними і дуже міцними.

Установка люверсів

Люверси - оцинковані металеві кільця для кріплення, що складаються з двох частин, защелкивающихся між собою, діаметром 10мм. Пробиваються спеціальним інструментом через 2 шари тканини одночасно, по периметру полотна стандартно з інтервалом через 30 см один від одного. Таку відстань оптимально підходить для всіх видів банерів, і полегшує установку і натяжку самого банера.

Посилення країв банера

Подвороты робляться з метою посилення міцності для установки люверсів, що, у свою чергу, додає стійкість до вітрових нигрузкам. Банер просто підвертається і скріплюється за допомогою люверсів

.

Вздовж периметра банер проклеюється для того, щоб візуально виглядати красиво (без проклейки банерна тканина почне загортатися в просторі між люверсами) і, звичайно ж, для посилення країв, що зміцнює банер і служить гарантом того, що люверси не вирве різким поривом вітру. Після цього вже встановлюються люверси.

Спайка банерів

Використовується для того, щоб виготовити банер великого розміру. Макет банера поділяють на кілька частин (відрізків шириною друку плоттера), які друкуються окремо. Далі частині склеюються між собою спеціальним високоміцним клеєм. РГ ОДА виконує шов подвійний пропайкой, що дає банеру додаткову стійкість до фізичних навантажень при монтажі, нагрзкам від вітру.

Кишеня

Кишені виходить шляхом загину краю полотна і подальшої припаювання його до банеру. Якщо кишені встановлюються вгорі або з боків банера, то він буде підвішений або розтягнутий на двох трубах, які проденут в кишені. І другий варіант - використовувати кишеню внизу банера для відволікає вантажу. Завдяки цій складній процедурі поверхню розгладжується, складки зникають.

 

ЯК ЗАМОВИТИ ДРУК БАНЕРА?

Для замовлення банера Вам достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, або надіславши заявку по електронній пошті. Наші фахівці із задоволенням запропонують оптимальний варіант, з урахуванням специфіки рекламної кампанії.

 

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner